Що ви побачите у проекті «Код Косенка»

  • 09.12.2020 15:12

Нова версія циклу Віктора Косенка виконується експериментальним оркестром Eclectic Sound Orchestra під орудою диригента Сергія Лихоманенка. Основна філософія симфонічного оркестру лежить у ідеї поєднання різних поліжанрових елементів та епох. Колектив відомий в Україні своїми концертними програмами з використанням різних типів відео-контенту в тому числі концертами у планетаріях України з використанням відео у форматі 360 (FullDome).

Проект «Код Косенка» реалізується у співпраці з громадською спілкою  «Сучасне Українське Кіно» (СУК) аби вкотре довести взаємозв‘язок мистецтв та сприяти поширенню українського -кіно та музичного контенту, а головне- налагодити співпрацю композиторів, музикантів та режисерів. Використання відеоряду з 11 кінострічок на великих екранах українських режисерів концептуально доповнять  та по-новому «розкриють» естетичне та філософське сприйняття класичних творів.

Сам Косенко працював кінокомпозитором на етапі становлення українського національного кінематографу, був блискучим піаністом, навіть коли доводилося заробляти на життя ілюструванням німих кінофільмів. Кажуть, глядачі бігали з кінотеатру до кінотеатру, щоб почути його гру.

Культурні менеджери «Кода Косенка» звітували про «Українку 1.5.0»

Продюсерський цех по створенню та управлінню проектами Українського культурного фонду звітував про результати…
Читати далі...

Онлайн-прем’єра концерту “Код Косенка”

https://youtu.be/kYAG4RiurRo
Читати далі...
blank

Трансляція вже за добу

Щоб долучитись до перегляду достатньо зайти на сайт kosenko.in.ua завтра о 20.30, або…
Читати далі...